Pantofle - drewniaki - bambosze

Pantofle regionalne i góralskie

Czym jest firma JANEX?

Firma na najwyższych obrotach, produkująca najlepszej jakości pantofle, drewniaki oraz bambosze. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało wysokim popytem, który stale wzrasta. Gwarancja konkurencyjnej ceny wraz z miłą i fachową obsługą to nasz klucz do sukcesu!

Jesteśmy firmą, która istnieje niezmiennie na rynku od 1999 roku i stale się rozwija. Pomysł na biznes był nie lada wyzwaniem i zaczął się od przysłowiowego ,,garażu’’ jednak z upływem lat pozwolił na inwestycje zakładowe. Z upływem lat staramy się doskonalić rozwiązania produkcyjne i stawiamy na wysokiej jakości nowinki technologiczne, aby w ten sposób nigdy nie stawać w miejscu.

 

Janex
Nowości

Pantofle  -  drewniaki  -  bambosze

Nasz katalog

Katalog zawiera zarówno obuwie letnie jak i zimowe, dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową pantofli regionalnych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jesteśmy w stanie dostarczyć zamówione obuwie w każde wskazane przez Państwa miejsce.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów i wybraniem czegoś dla siebie. W razie problemów nasz wykwalifikowany zespół z przyjemnością doradzi Państwu i pomoże w znalezieniu idealnego rozwiązania.

 

Pobierz katalog - pdf

katalog