Czym jest firma JANEX?

Firma na najwyższych obrotach, produkująca najlepszej jakości pantofle, drewniaki oraz bambosze. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało wysokim popytem, który stale wzrasta. Gwarancja konkurencyjnej ceny wraz z miłą i fachową obsługą to nasz klucz do sukcesu!

Jesteśmy firmą, która istnieje niezmiennie na rynku od 1999 roku i stale się rozwija. Pomysł na biznes był nie lada wyzwaniem i zaczął się od przysłowiowego ,,garażu’’ jednak z upływem lat pozwolił na inwestycje zakładowe. Z upływem lat staramy się doskonalić rozwiązania produkcyjne i stawiamy na wysokiej jakości nowinki technologiczne, aby w ten sposób nigdy nie stawać w miejscu.

Istotą działania jest dla nas dbałość o każdego klienta a także najwyższej jakości produkcja, która cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród stałych, jak również świeżych nabywców. Wyroby produkowane są z wyselekcjonowanych materiałów, zapewniając wytrzymałość jak i wygodę użytkowania. Każdy produkt po opuszczeniu linii produkcyjnej poddawany jest surowej kontroli jakości przez wykwalifikowanego pracownika.

Jeżeli istotą jest dla Ciebie solidne wykonanie produktu, w trosce o dbałość najmniejszych szczegółów, zdecyduj się na nasze wyroby. Dokładamy niezmiennie wszelkich starań, aby nasze obuwie dawało komfort użytkowania.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie. Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową.

e-mail:

1) janex@pantofle.com,

2) wholesale@pantofle.com

tel.: 18 26 253 06
tel.: kom.: +48 605 422 058

 

Złożyłem zamówienie i co dalej ?

Po złożeniu zamówienia nasz zespół postara się w miarę możliwości jak najszybciej je przygotować. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, możliwy jest również odbiór osobisty. Przy dużych ilościach możemy dowieźć towar do klienta.

Pantofle  -  drewniaki  -  bambosze

Nasz katalog

Katalog zawiera zarówno obuwie letnie jak i zimowe, dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową pantofli regionalnych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jesteśmy w stanie dostarczyć zamówione obuwie w każde wskazane przez Państwa miejsce.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów i wybraniem czegoś dla siebie. W razie problemów nasz wykwalifikowany zespół z przyjemnością doradzi Państwu i pomoże w znalezieniu idealnego rozwiązania.

 

Pobierz katalog - pdf

katalog